Haber

Vali Arslantaş’a Fahri Vatandaşlık Belgesi Verildi

10 Ağustos 2023 tarihinde yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Vali/Başmüfettiş olarak atanan Burdur Valisi Ali Arslantaş onuruna veda programı düzenlendi. Programda Vali Arslantaş’a Fahri Vatandaşlık Belgesi verildi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Vali/Sivil İşler Başmüfettişi olarak atanan Vali Arslantaş’a Burdur Belediye Meclisi tarafından Fahri Vatandaşlık belgesinin verildiği Burdur’un tüm kesimlerinin geniş katılımıyla gerçekleştirilen veda programında konuşan 10 Ağustos 2023’te yayınlanan ve Burdur’a veda eden protokol üyeleri, Vali Arslantaş’ın devlet adamı kimliğiyle Burdurluların gönlünde ayrı bir iz bıraktığını belirtti.

Burdur’a geldiği ilk andan itibaren anılarını paylaşan Vali Arslantaş yaptığı konuşmada Burdur halkına gönülden hizmet etmekten onur duyduğunu belirterek, Burdur Belediye Meclisine Belediye Başkanı şahsında teşekkür etti. Fahri Vatandaşlık.

Duygusal anların yaşandığı gecede; Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Baro Başkanı Ramazan Gedik, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Adalet Kurulu Başkanı Musa Talih, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Garnizon Komutanı Kd. albüm Serdar Erkan Ergil, 27. Dönem Burdur Milletvekilleri Yasin Uğur, Mehmet Göker, Bayram Özçelik ve 28. Dönem Milletvekilleri Mustafa Oğuz, İzzet Akbulut, Prof. Dr. Adem Korkmaz birer konuşma yaparak duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Konuşmaların ardından Belediye Meclisi kararı ile Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz tarafından verilen Burdur Fahri Vatandaşlık Belgesi Vali Arslantaş’a takdim edildi.

Programın sonunda Vali Arslantaş ve eşi Hatice Arslantaş, konukları tek tek uğurladı. – BURDUR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu