Ekonomi

Yemeksepeti Pazarlama Direktörü Selin Süzer Atandı

Selin Süzer, Yemeksepeti Pazarlama Direktörü (CMO) olarak atandı. 4 Eylül 2023 itibarı ile bu misyonu üstlenen Süzer, Yemeksepeti’nde pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Türkiye’de hızlı ticaretin öncüsü Yemeksepeti’ne yeni üst düzey yönetici atandı. Yemeksepeti Pazarlama Direktörü (CMO) görevine Selin Süzer atandı.

Yemeksepeti CEO’su Mert Baki’ye rapor verecek olan Selin Süzer, markanın pazarlama vizyon ve stratejisinin belirlenmesine, uygulanmasına ve sürekli yenilenmesine öncülük edecek.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ve Northwestern Üniversitesi Kellogg School of Management MBA mezunu olan Selin Süzer, kariyerine P&G’de Marka Müdür Yardımcısı olarak başladı. Pantene, Head&Shoulders ve tüm saç bakımı kategorileri. Kafkasya ve İsrail Bölgesinden sorumluydu.

Süzer, Türkiye’ye döndükten sonra Danone ve McDonald’s’ta Pazarlama Müdürü, BBVA Amerika’da Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra önce Oriflame’de Türkiye ve Afrika’dan sorumlu Bölge Pazarlama Direktörü, daha sonra Letgo’da Bölge Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Aynı zamanda Pazarlama Direktörü görevini de üstlenerek Türkiye ve İspanya ekiplerini yönetti ve Otoplus markasını Türkiye’de piyasaya sürdü.

Selin Süzer, 4 Eylül 2023’ün prestijiyle Yemeksepeti’nde CMO görevine başladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu