Haber

Küçükçekmece İlçe Protokolü İftarda Buluştu

Düğün Sarayı’nda düzenlenen iftar programında ilçe protokolünü Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ağırladı. Küçükçekmece halkının yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğine bine yakın kişi katıldı.

Başkan Kemal Çebi’nin yanı sıra Başkan Yardımcıları, Birim Yöneticileri, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Üyeleri, Spor Kulübü Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Yöneticileri, Basın, Oda ve Dernek Üyeleri Programa liderler katıldı. yerel iş adamları. Düzenlediği iftar yemeği ile ilçe protokolünü buluşturan Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, misafirlerle tek tek sohbet ederek sohbet etti.

Başkan Çebi’den birlik ve beraberlik mesajı

Konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Çebi, katılımcılara “hoş geldiniz” diyerek şu sözlerle hitap etti:

“Davetimizi kabul ettiğiniz için şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına hepinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Ramazan, duyarlılığın ve duyguların çok yüksek olduğu bir aydır. Dayanışma, birlikte paylaşma, güler yüz, hoşgörü ve yardımlaşma ayıdır. Tüm İslam alemine ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu salonu dolduran davetimize göstermiş olduğunuz ilgi benim için çok değerli. Çünkü biz Küçükçekmece’de büyük bir aileyiz. İnşallah sizlerin de katkılarıyla Küçükçekmece’miz için çok daha güzel şeyler yapacağız. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte nice huzurlu ve keyifli bayramlar dilerim.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberagin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu