Teknoloji

Horizon Forbidden West Yakında PC için Duyurulabilir

Horizon Yasak Batı PC’si Yakın gelecekte Sony Interactive Entertainment ve Guerrilla tarafından duyurulabilir. En azından billbil-kun isimli kullanıcının yayınladığı rapor bunu gösteriyor.


İlginizi Çekebilir:  Ufuk: Yasak Batı’nın Devam Filmi Geliştirme Aşamasında


Sony Interactive Entertainment, 2020 yılında birinci parti oyunlarını Epic Games ve Steam mağazaları aracılığıyla PC kullanıcılarıyla buluşturmaya başladı. Açılış, Horizon Zero Dawn Complete Edition ile yapıldı. Sonrasında God of War, The Last of Us Part 1 ve Uncharted: Thieves Legacy Collection gibi kaliteli yapımları bilgisayarımızda oynama fırsatı bulduk. Çok büyük ihtimalle Horizon Yasak Batı PC’siBu listeyi sizler için sürdüreceğim.

Horizon Forbidden West Yakında PC İçin Duyurulacak

Horizon Forbidden West: Complete Edition, yakın zamanda Singapur Derecelendirme Ajansı IMDA tarafından PlayStation 5 için derecelendirildi. Ana oyunu ve Burning Shores genişletmesini içerecek olan bu sürümle Sony Interactive Entertainment, Bayan Aloy’un son macerasını Epic Games ve Steam mağazaları aracılığıyla PC kullanıcılarına ulaştırmaya hazırlanıyor. En azından billbil-kun’un yayınladığı yeni rapora bakılırsa durumun doğru yönde olduğunu söyleyebiliriz.

Aslında bu çok büyük bir sürpriz değil. Ekim 2022’de sızdırıldığı söylenen Sony firmasına ilişkin bir belgede Horizon Forbidden West’in PC versiyonu da görülüyordu. Hatta 2021 yılındaki büyük GeForce NOW sızıntısının ortaya çıkardığı listede de bu oyunun adı geçiyordu. Geçtiğimiz dönemde o listede yer alan pek çok oyun satışa sunulmuştu. Sırada Horizon Forbidden West var diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu