Yaşam

120 Days Of Sodom En Rahatsız Edici Film Hangisi Konusu Nedir? Oyuncular Kim?

Orijinal adı ‘Salò o le 120 giornate di Sodoma’ olan dram ve tarih sineması 120 Days of Sodom yeniden gündeme geldi. 1975 yılından bu yana İtalya-Fransa ortak yapımı olan sinema, içerdiği görsel şiddet ve sadizm dozu nedeniyle hep tartışma yaratmış ve şimdiye kadar yapılmış en rahatsız edici sinema olarak nitelendirilmiştir. Peki Sodom’un 120 Günü filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Sodom’un 120 Günü filmiyle ilgili tüm detaylar…

120 Days of Sodom filminin yönetmen koltuğunda Pier Paolo Passolini oturuyor, senaryosunu Pupi Avati ve Sergio Citti kaleme alıyor. Filmin gösterimi bazı ülkelerde hala yasak.

Sodom’un 120 Günü Ne Hakkında?

1943’te Mussolini sonrası İtalya’da, faşist olarak bilinen dört adam Paolo Bonacelli, Giorgio Cataldi, Umberto Quintavalle ve Aldo Valetti kurbanlarının bir listesini yapar. Yaşları 12 ile 18 arasında değişen dokuz erkek ve kızı kaçıran adamlar onları bir bölgeye getiriyor. Çocuklardan efendilerine sonsuz sadakat talep ediliyor ve bu çocuklar 4 ay boyunca cinsel istismar da dahil olmak üzere birçok işkenceye maruz kalıyor.

Sodom’un 120 Günü Ne Hakkında?

Görmek için tıklayın
  • Paolo Bonacelli Dük olarak

  • Caterina Boratto Sinyora Castelli olarak

  • Erkek Kurban olarak Franco Merli

  • Erkek kurban olarak Sergio Fascetti

  • Ines Pellegrini Rol: Köle kız

  • Erkek Kurban olarak Antonio Orlando

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu